Trampolina fitness – nowa jakość w Twoim klubie

Perfekt Jump to profesjonalne trampoliny do wysokoenergetycznego fitnessu i akrobatyki sportowej. Ćwiczenia na trampolinach pokochali klienci klubów sportowych na całym świecie. To bezpieczny i atrakcyjny sposób na połączenie sportu i dobrej zabawy. Rosnąca popularność tej formy zajęć sprawia, że nie może zabraknąć ich w ofercie Twojego klubu!

Dlaczego warto zainwestować w fitness trampoliny?

Jumping fitness polega na wykonywaniu podskoków, ćwiczeń aerobowych i biegów „w miejscu” podczas niskiego wybijania się na trampolinie. Zadanie ułatwia specjalna podpora, której podczas skakania osoba ćwicząca się trzyma. Skakanie angażuje więcej mięśni niż bieganie, przez co w ciągu godziny można spalić nawet do 800 kcal. Trampolina do fitnessu pozwala na wykonywanie intensywnego treningu kondycyjnego, bez obciążania stawów. To pozytywne zmęczenie, które odstresowuje i wprawia w dobry nastrój!

Trening dla każdego

Trampolina fitness Perfekt Jump jest tak zaprojektowana, że w dużym stopniu amortyzuje i odciąża stawy. Jest więc odpowiednim sprzętem praktycznie dla każdego, oprócz osób z niestabilnością stawów, szpotawością kolan oraz po urazach. Każda osoba posiadająca przeciwwskazania do podejmowania wysiłku fizycznego, powinna skonsultować się z lekarzem. Poza wymienionymi jumping fitness uprawiać może każdy, nawet osoby z nadwagą! Miłośnicy aktywności fizycznej pokochali tę metodę za szybkie efekty, wzmocnienie mięśni i dobrą zabawę.

Wymagania dla sali

Trampolina do ćwiczeń ma kształt sześciokąta o przekątnej 130 cm. Po rozłożeniu nie zajmuje wiele miejsca, więc jest doskonała do ćwiczeń grupowych. Mocowanie podpory typu „click” ułatwia sprawne rozkładanie i składanie sprzętu. Podczas skakania uczestnicy nie wybijają się wysoko, dlatego trening może być przeprowadzany na każdej sali, siłowni, a nawet w mieszkaniu.

Zapraszamy do poznania wszystkich możliwości nowoczesnego sprzętu Perfekt Jump. Organizujemy również szkolenia dla instruktorów fitness.