Trampolina fitness

Oferujemy Ci profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, który zyskuje coraz większą popularność wśród osób chcących połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą. Trampolina fitness Perfect Jump to produkt, którego największą zaletą jest szybki i łatwy montaż, stabilność konstrukcji oraz wytrzymałość uzyskana dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów.
Dodatkowym atutem produkowanego przez nas sprzętu jest jego ujednolicona kolorystyka – wszystkie elementy konstrukcyjne, z których składa się nasza trampolina do ćwiczeń są dostępne w odcieniu czarnym, dzięki czemu produkt idealnie wkomponowuje się w każde wnętrze.

Fitness trampoliny, które znajdują się w naszej ofercie posiadają kształt sześciokąta oraz zostały wzbogacone o praktyczną podporę, dzięki czemu zapewniają większy komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Przedstawiony sprzęt jest dedykowany w szczególności siłowniom oraz klubom fitness. Jeżeli masz jakieś pytania na temat produkowanego przez nas sprzętu lub chcesz zamówić model o bardziej spersonalizowanym wyglądzie, to zachęcamy do kontaktu.

Kolorystyka

Bezpieczna kolorystyka czarna pasująca do każdego wnętrza stanowiąca ochronę przed zabrudzeniami z butów.

Montaż

Click ułatwiający szybki montaż i demontaż oraz trzypoziomową regulację wysokosci kierowcy – duże udogodnienie dla cwiczących.

Kontrola skoków

Funkcjonalnie dobrane gumy zapewniają dobrą kontrolę skoków, co gwarantuje komfort dla użytkownika.

Sztywność

Bezpieczna niewywrotowa konstrukcja giętego sześciokąta foremnego o przekątnej 130 cm.

Stabilność

Stabilne, wzmacniane i przyssawkowe podnóżki uniemożliwiające przesuwanie się.

INFORMACJE TECHNICZNE

 • KOLORYSTYKA – czarna, bezpieczna i ekskluzywna pasująca do każdego wnętrza, stanowiąca ochronę przed zabrudzeniami butów (znane są nam problemy z kolorowymi taśmami
  i gumami, które już po miesiącu eksploatacji mają bardzo widoczne zabrudzenia od butów
  i wyglądają nieświeżo, a problem jest nie rozwiązywalny, bo nie można tego prać. Rama malowana jest proszkowo, nisko-ścieralnym lakierem).
 • MONTAŻ – system „click” ułatwia szybki montaż i demontaż, trampolina nasza posiada trzypoziomową regulację, co jest dużym udogodnieniem dla ćwiczących.
  – „szybki montaż” – zazwyczaj zajęcia na trampolinach trwają 1 godzinę. W tym czasie ćwiczący musi samodzielnie ustawić swoją trampolinę na stanowisku i ją zmontować, a po zajęciach zdemontować. Czas potrzebny na te operacje skraca właściwy trening. Czynność ta jest czasochłonna i pracochłonna, co zniechęca ćwiczących. System „click” skraca tę czynność czterokrotnie i nie jest to czynność uciążliwa.
  – „wysokość ustawienia kierownicy/podpory” – System nasz umożliwia ustawienie podpory na trzech poziomach wysokości, co wyróżnia znacząco nasz produkt, pozwalając nam, dostosować wysokość do każdego wzrostu uczestnika ćwiczeń.
 • KONTROLA SKOKÓW – funkcjonalne dobranie gum i ich właściwy naciąg zapewniają dobrą kontrolę skoków, co daje komfort dla użytkownika. To naciąg trampoliny, podobnie jak naciąg w rakiecie tenisowej, decyduje o dokładności i kontroli odbicia.
  -„naciąg miękki” –powoduje mocne i wysokie odbicie lecz małe kontrolowanie, co jest dyskomfortowe i wykazuje uczucie lęku,
  -„naciąg twardy” – daje niskie odbicie , ale dużą kontrolę i poczucie bezpieczeństwa
  -„naciąg zastosowany w naszych trampolinach” – stanowi komfortowy kompromis parametrów wyżej wymienionych.
 • SZYWNOŚĆ KONSTRUKCJI – jest tobezpieczna, nie wywrotna konstrukcja giętego sześciokąta foremnego, o przekątnej 130 cm. Rama trampoliny wykonana jest z jednego odcinka ramy giętej z przyspawanymi przez automat nogami, co sprawia, że cała konstrukcja przeznaczona jest i przystosowana do intensywnej eksploatacji w warunkach klubu fitness.
 • STABILNOŚĆ – stabilne, wzmocnione, przyssawkowe podnóżki sprawiają, że trampolina jest stabilna, nieprzesuwna. Podnóżki posiadają dodatkowo wzmocnienia metalowe, co podwyższa ich trwałość.

Dlaczego mam kupic trampoliny do klubu fitness? (Model biznesowy)

Oferta ta skierowana jest do klubów fitness, które są zainteresowane zainwestowaniem w model gwarantujący zysk. Jest to jeden z najbardziej bezpiecznej i nisko-nakładowej inwestycji.
Zajęcia na trampolinie to jedno z najbardziej popularnych obecnie zajęć fitness. Mamy na rynku fitness kluby specjalizujące się tylko i wyłącznie w zajęciach na trampolinach, które gwarantują im rentowność. W Polsce przeważają jednak kluby „multi”, w których procent udziału kobiet wynosi 60%. To kobiety, większość klubowa, jest tym ważnym klientem, o którego trzeba dbać. To one,
w zdecydowanej większości korzysta z zajęć grupowych, gdzie ćwiczenia na trampolinach stanowią obecnie największe zainteresowanie i popularność. W większości klubów, w których są trampoliny istnieją obowiązkowe zapisy na zajęcia oraz listy rezerwowe. Jest to dowodem na to, że klub powinien mieć obowiązkowo ofertę ćwiczeń na trampolinach.

Dlaczego to od nas mam kupić trampoliny?

Produkujemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt fitness, wykorzystując najlepsze materiały i zachowując najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz wyjątkową jakość wykonania.
Perfektjump to polska marka. Produkcja odbywa się w naszym własnym zakładzie produkcyjnym Perfektstal. To nowoczesny zakład, zajmujący się obróbką stali i tworzyw sztucznych w najnowszej technologii laserowej i cyfrowej.
Nasze trampoliny do klubów fitness zostały zaprojektowane w oparciu o doświadczenia w produkcji trampolin do gimnastyki i akrobatyki sportowej. Nasz zespół konstruktorów i doradców składa się z instruktorów akrobatyki sportowej będących medalistami mistrzostw świata i Europy, finalistów mistrzostw świata na ścieżce akrobatycznej, sędziego międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami i zamów trampoliny Perfekt Jump.
Do każdego zamówienia dołączamy opracowany program treningowy. W razie potrzeby przeprowadzimy szkolenie instruktorów.

Zapraszamy do współpracy.